قیمت شلوار لاغری هات شیپر و مقایسه آن با شلوارک هات شیپر

شما فکر می کنید که نقطه فروش شلوار دقیق دقیق Lululemon's Reveal دقیقا همان شیوه ای است که طراحی خود را برای استفاده از خمیر دندان ارائه می دهد "دوز بسیار مورد نیاز جریان هوا"؟ نویسنده می نویسد: ما آنها را می پوشانیم زیرا آنها ی هستند.

نویسنده ادامه می دهد صنعت صنایع دستی و سرگرمی، که 46 میلیارد دلار در سال 2016 و همچنین کلاس های تناسب اندام استودیویی انجام داد.

"صادقانه بگویم، من از کل صنعت پررونق در اطراف ورزش ن ناراحت هستم، که شاید در ظهور کلاس های استودیویی مشهود است. طبق گزارش انجمن استیم های تناسب اندام، آمریکایی ها در سال 2015 حدود 24 میلیارد دلار هزینه های استودیو را صرف کرده اند یا حدود 4 میلیارد دلار بیشتر از سالن های ورزشی خود صرف کرده اند و از آن زمان به بعد گسترش یافته است. به طور طبیعی، ن بیشترین هزینه را صرف می کنند؛ این نویسنده می گوید: آنها بیش از دو برابر به یک نفر در کلاس های استودیویی بیش از مردان هستند.

مقاله در نهایت با اصل اصلی نویسنده مطرح می شود - که عرق می بایست در صف اول همه کمد های سالن های استراحت قرار گیرد، به جای شلوارهای تنگ که "تهدید می کنند که هر زن و شوهر بیش از 30 ساله را نشان دهد."

شلوار لاغری هات شیپر

از زمان انتشار آن، ن به رسانه های اجتماعی به این مقاله برای "بدبختی بدن" گوش فرا داده اند.

یکی از کاربر نوشت: "خیلی مطمئن هستم که شما انتخاب قطعات اندیشمندانه ای برای این نسخه یکشنبه داشتید . و این انتخاب شما بود؟ 2) ن نوشتن مقالات در مورد گزینه های انتخابی دیگر ن برای ن بد است. 3) وقتی می توانید شلوار یوگا خود را از غنیمت مرده خود ببرید، می توانید شلوار یوگا خود داشته باشید. "

یکی دیگر نوشت: "نیویورک تایمز ظاهرا علیه ن شلوار یوگا است. بودن در برابر شلوار لاغری یوگا یکی از بدترین نظرات من است که تا کنون شنیده ام. "

در حالی که یکی به سادگی توییت شده است، "به جای خواندن یوگا نیویورک تایمز، سعی کنید به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری را انجام دهید."

این یک سال جدید است و من عضو باشگاه جدیدی هستم. صبح دیگر رفتم این 8 درجه در خارج بود. و هر زنی که در آنجا داشت، شلوارهای شیک و شیک یوگا را از دست می داد. بسیاری از آنها در آخرین مد لباس پوشیدند - ساق شلواری با الگوهایی از مشهای شفاف که از آنها جدا شده بودند، مانند کاپشن های ورزشی. "در نهایت،" این ن باید فکر کرده اند "، شلوار هات شیپر که به درستی من گوساله های بیرونی من را بدون اجازه دادن به یک مولکول تنها از هوا دسترسی به هر جای دیگر در زیر شکم من است."

اشتباه نکن من شلوار لاغری هات شیپر یوگا - سه جفت. اما به دلایلی هیچ کدام از آنها مچ پا را نمی پوشند، و همانطور که گفتم، 8 درجه در بیرون بود. بنابراین من پوشیده بودم.

فروش شلوار هات شیپر در بازار اینترنتی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها